« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'in başarısı için buradayım

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncusu Angel McCoughtry, kendisi için Fenerbahçe'nin her şeyden önce geldiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Televizyonu'nda yayınlanan 'Potada Fener Özel' programının konuğu oldu McCoughtry, Galatasaray ile oynayacakları Cumhurbaşkanlığı Kupası maçıyla ilgili olarak “Çok önemli ve zor maç. Ne kadar yorgun da olsam, yorgunluğun hiç önemi yok. Benim için Fenerbahçe her şeyden önce gelir. Tüm takım olarak, kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye konuştu.

WNBA'de, Atlanta Dream formasıyla gösterdiği başarılı performansla göz dolduran Angel McCoughtry, takımdaki değişikliklerle ilgili bir soruya, “Özellikle Tamane'nin burada olmasına çok sevindim. Hem Fenerbahçe'de hem de İstanbul da olması onun açısından çok önemli” dedi.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin diğer liglere göre daha çekişmeli geçtiğini de söyleyen McCoughtry, kendisini havaalanında çiçeklerle karşılayan taraftarlara teşekkür ederek, “Beni çiçeklerle karşılayan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu durum beni çok mutlu etti. Bu, taraftarların beni ne kadar çok sevdiğinin bir göstergesi. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Performansımın yüzde yüzünü sahaya yansıtmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

35 numaralı formanın kendisine başarı getirdiğini söyleyen Angel McCoughtry, Avrupa Ligi'nde değişen statü ile ilgili soru üzerine ise, “Dörtlü finallerin yerine sekizli finallerin getirilmesi bizim için pek önemli değil. Bizim sizin asıl hedef sonuca ulaşmak” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler