« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'i geçmeliyiz

Başkan Adnan Polat, “GSMobile konusunda bir çağrım var. F.Bahçe 30 bini geçti. Biz ise 25 bine yeni geldik. F.Bahçe’nin bu yarışta bizi geçmesini kabul etmiyorum. Forma satışında da rakibimizin gerisindeyiz” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat’tan sarı kırmızılı taraftarlara çağrı... Adnan Polat, “Forma satışında F.Bahçe’nin gerisindeyiz” dedi. Ve şöyle devam etti: “Taraftarımıza GS Mobile konusunda çağrım var.  F.Bahçe bizim önümüzde. Onlar 30 bini geçti. Biz ise 25 bine yeni geldik. F.Bahçe’nin bu yarışta bizi geçmesini kabul etmiyorum. Rakibimizi forma satışında da geçmemiz lazım. Taraftar G.Saray formasını GS Store’dan almalı. Biz de kulübü taraftar desteğiyle ayakta tutmaya çalışmalıyız. Bu sene taraftarlar tribünleri dolduruyor. Bu konuda memnunum.”

Sercan olmuyor

Bursaspor’un genç golcüsü Sercan Yıldırım’ın transferi konusuna da değinen Adnan Polat, “Sayın İbrahim Yazıcı misafirimiz olarak burada. Sercan’ın transferi için daha önce konuşmuştuk ancak şartlar bize uymadı. Sercan çok değerli bir futbolcu ancak bizim de kendimize göre bir bütçemiz var. Şu an için bu transferin gerçekleşmesi zor gözüküyor” derken, G.Saray’ın daha önce bonservisi için 5 milyon Euro artı Nonda önerisine Alparslan ve kaleci Aykut’u da eklediği öğrenildi. Aurelio konusuna da açıklık getiren G.Saray Kulübü Başkanı, “Aurelio’yu düşünmüyoruz. Orada oynayan 5 futbolcumuz var. Altıncıyı alırsak 4 tane mutsuz futbolcu yaratmış oluruz. İyi futbolcu ama gündemimizde değil” derken, transfer politikaları konusunda şu açıklamada bulundu: “ 3 futbolcuya transfer bedeli ödemedik. 2 oyuncuyu ise 4 seneli vadeli aldık. Galatasaray Yönetimi’nde iyi bir ekip çalışması var. Herkes futbolla ilgili.”

Beşiktaş derbisini bekleyin

Adnan Polat, şöyle devam etti: “Galatasaray’ın futbol dışındaki bir sürü konuda da çalışmaları var. Şu anda Galatasaray’dam memnunum. Esas performansımızı Beşiktaş maçında göreceğiz. Geri kalan sezonda neler yapabileceğimizi anlamış olacağız. Beklentimiz var. Teknik heyetimiz bunu için çalışıyorlar. Biz olayın birkaç senelik planlamasını yapmaya çalışıyoruz.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.