« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'e var Kartal'a yok

Sivok´un neden olduğu penaltıdan 10 dakika önce benzer bir pozisyon Fenerbahçe ceza sahası içinde yaşandı ama hakem Yunus Yıldırım, “Devam” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TARTIŞMALI POZİSYONUN FOTOĞRAFLARI   

Beşiktaş ile Fenerbahçe’yi karşı karşıya getiren Süper Kupa mücadelesi, bir bakıma Yıldırımlar’ın gecesi oldu. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve maçın hakemi Yunus Yıldırım. İlk ikisi takımlarıyla üzüldü ve sevindi ama sahadaki Yıldırım, kararlarıyla maça damgasını vurdu.

3. dakikada Bilica’nın, ceza alanına girmek isteyen Yusuf’u orantısız güç kullanarak yere indirmesine devam kararı veren Yıldırım, birçok pozisyonda da olmayan faulleri verdi, olanları es geçti. 65. dakikada Nihat’ın serbest atışında, barajdaki Bilica’nın elle oynamasını es geçen Yunus Yıldırım’ın en doğru kararı, 75’te Alex’in atışında Sivok’un elle oynamasına penaltı vermesiydi. Bu, aynı zamanda Yıldırım’ın Fenerbahçe lehine verdiği ilk penaltıydı. Ligde 96 maçta sadece 3 kez penaltıya hükmeden Yıldırım, bunların ikisini Fenerbahçe aleyhine vermişti.

Süper Kupa Fenerbahçeliler'in ellerinde (Süleyman Arat ve Emre Oktay'ın objektifinden)

Kupayı Mahmut Özgener verdi

Daum: Belki biraz şansla kazandık ama memnunuz

MAÇIN CANLI ANLATIMI         

Beşiktaş'ta 4 yeni transfer ilk 11'de sahaya çıktı

F.Bahçe'de Mehmet Topuz 18'e alınmadı

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler