« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'e Top Secret program

F.Bahçe’ye Trabzon’da ‘top secret’ (çok gizli) bir konaklama programı uygulandı. Takımın Trabzon’da kalacağı son ana kadar gizli tutuldu, Rize’de konaklanacağı izlenimi verildi. Polis havaalanında ve otelde kuş uçurtmadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE, Trabzon Valiliği ile ortak bir karar alarak bugünkü dev maç öncesi Trabzon’da kalmaya karar verdi. Uzun yıllardır Trabzonspor maçları için Rize’de konaklayan F.Bahçe, bu kez karar değiştirdi. Yollarda güvenlik konusunda sıkıntılar yaşanmaması Trabzon’da bir otel için rezervasyon yapıldı. Ancak bu durum sır gibi saklandı. Medya mensuplarının, “Takım nerede konaklayacak” sorusuna, “Rize’de” yanıtı verildi. Ancak sarı lacivertliler, Rize’nin tam tersi istikamette Akçaabat’a yakın bölgedeki bir otele yerleşti. Böylece geçen yıl Sürmene’de yaşanan silahlı saldırı gibi bir olay olmaması için önlem alındı.

ÇEVRE İLLERDEN POLİS TAKVİYESİ

Trabzon’da herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için alınan yoğun güvenlik önlemleri, F.Bahçe şehirden ayrılana kadar sürecek. Sarı lacivertlilerin programı gizli tutuluyor. Bugünkü zorlu maç için çevre illerden de takviye güvenlik ekipleri gelecek. Fenerbahçe kafilesinde yönetimden sadece Cenk Başak yer aldı.
Hafta boyunca Trabzon Valiliği ile sürekli irtibat halinde olan sarı lacivertli yönetim, herhangi bir sıkıntının yaşanmaması adına tüm kafileyi uyardı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz