« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'e Kewell misillemesi

Fenerbahçe'nin sözleşmesi sene sonu biten Kewell'i almayı istemesi üzerine, Galatasaray da atağa kalktı ve hiç beklenmeyen bir misilleme yapmaya karar verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alınan bilgiye göre Adnan Polat, Arda'yı aradı. Cim Bom'un patronu Polat'ın Kaptan Arda aracılığıyla Semih'e yolladığı mesaj kısa ve netti: "Oynamama sorunun olmaz. Galatasaray'da yerin banko. İmza atma, sezon sonu görüşelim."

Galatasaray Yönetimi, Harry Kewell’a sözleşme uzatma teklifinde bulundu, Avustralyalı yıldız, “Biraz bekleyelim” diyerek zaman istedi. İlk etapta bu gelişme, eşi ve çocuğu İngiltere’de yaşayan Kewell’ın bu nedenle zaman istediği şeklinde yorumlandı.

İddiaya göre ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, aracılar vasıtasıyla Kewell’ın menacerine ulaşmış ve “Galatasaray’a imza atma. Seni kadromuzda görmek istiyoruz” demişti. Kulaktan kulağa yayılan bu olay, Galatasaray Başkanı Adnan Polat’a da ulaştı. “Önce Arda şimdi de Kewell, yeter artık” diyerek isyan eden Polat, hemen karşı atağa geçti. Fenerbahçe’de fazla forma şansı bulamayan Semih’e göz diken Cim Bom’un patronu, Kaptan Arda’ya talimatı verdi: Semih ile buluş. Onu Galatasaray forması giymeye ikna et. Polat, Semih’e bir de mesaj gönderdi: “Oynamama sorunun asla olmaz. Galatasaray’da yerin banko. İmza atma, sezon sonu mutlaka görüşelim...”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler