GeriSpor Fener'e bedava gelirim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fener'e bedava gelirim

Sarı lacivertli yönetime haber gönderen ve İstanbulspor Kulübü'yle anlaşılması halinde sarı lacivertli takıma seve seve geleceğini belirten Sergen, ‘‘Para pul istemem. Maç başına ücretle oynarım’’ diye konuştu.

Ve Sergen konuştu

İstanbulspor'da Başkan Cem Uzan'ın görevi bırakmasının ardından yaşanan depremle birlikte satış listesine konulan Sergen Yalçın'ın Fenerbahçe'ye transferi gündemdeki yerini korurken, milli futbolcu olaya farklı bir boyut getirerek, ‘‘Fenerbahçe'den transfer ücreti almadan oynarım’’ dedi.

Gözler F.Bahçe'de

İstanbulspor'un satış listesine koymasının ardından Trabzonspor'un talip olduğu Sergen için sarı siyahlılar 12 milyon dolar bonservis bedeli isteyince bu transfer gerçekleşmemişti. Şimdi, tüm gözler transfer yapması beklenen ve Sergen üzerinde yoğunlaşan Fenerbahçe Kulübü'nde.

Haber gönderdi

Sergen'in Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na haber göndererek, ‘‘Transferim için para pul istemiyorum. İstanbulspor'la anlaşın, ben maç başına ücretle oynarım’’ dediği öğrenildi. Sergen'in bu isteği, Fenerbahçe Başkan Vekili Gürbüz Refioğlu ve Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım'a da iletildi.

Taraftar istiyor

Fenerbahçe'ye transferi konusunda sarı lacivertli camianın büyük bölümün olumlu görüş belirttiği Sergen'i taraftarlar da istiyor. Sergen'in takıma hareket getireceğini ve orta sahada, hücuma yönelik boşluğu dolduracağını belirten bazı çevreler, yıldız futbolcunun mutlaka alınması görüşünde.Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle