GeriSpor Fener'den şefkat eli
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fener'den şefkat eli

Sarı lacivertli futbolcular, depremzedelere yardım malzemesi götürüyor

Kaptan Rüştü önderliğinde harekete geçen Fenerbahçeli futbolcular bugün 400 çadır, battaniye, çocuk bezi ve giyim eşyalarından oluşan yardım malzemeleri ile Adapazarı'na gidecek.

Yardım kervanı

Türkiye'yi derinden yaralayan Marmara Bölgesi'ndeki deprem felaketi için tüm spor dünyası biraraya gelip çeşitli kampanyalar açarken, Fenerbahçeli futbolcular da takım olarak felaketzedelere yardım eli uzattı. Fenerbahçeli futbolcular bugün Adapazarı'na giderek depremzedelere yardımda bulunacak.

Bugün gidiyor

Kaptan Rüştü önderliğinde yardım çalışmaları için kolları sıvayan sarı lacivertli futbolcular, dün felaketzedelere yardım amacıyla götürülecek malzemelerin hazırlanmasıyla ilgili yoğun bir çaba harcadı. Futbolcular satın aldıkları yardım malzemelerini bugün kamyonlarla Adapazarı'na götürecek.

Moral ziyareti

Sarı lacivertlilerin deprem bölgesine yapacağı yardım listesinde 400 çadır yer alıyor. Listede ayrıca çok sayıda battaniye, çocuk bezi, giyim eşyaları da bulunuyor. Mustafa Doğan, Kemalettin ve Saffet de dün deprem bölgesine giderek, felaketzedelere moral vermeye çalıştı.Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle