« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'den kopamam

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kanarya'nın yıldızı Hürriyet'e dobra dobra konuştu

Sarı lacivertli takımda kiralık oynayan Alpay, ‘‘Başkan, babalık yapıyor. Taraftar beni bağrına basıyor. Neden ayrılayım. Ayrıca formamı çok sevdim’ derken, Mustafa Denizli ile büyük başarılara imza atacaklarını söyledi.

ÇOK ZOR

Fenerbahçe'nin transferdeki en büyük sancısı olan Alpay Özalan, gelecek ile ilgili düşüncelerini Hürriyet'e dobra dobra anlattı. Sarı lacivertli yönetimin kendisini almak için her yolu deneyeceğini dile getiren yıldız futbolcu, ‘‘Alıştım, bu formadan kopmam çok zor’’ diye konuştu.

SİİRT’TE OYNARIM!

Herhangi bir talep çıkmaması durumunda Siirt'te oynayabileceğini dile getiren Alpay, ‘‘Ben Fadıl beyle sık sık görüşürüm. Benim mutlu olmam için elinden gelen kolaylığı yapacağına dair söz verdi. Burada mutluyum, Başkan, babalık yapıyor, taraftar bağrına basıyor. Neden ayrılayım’’ dedi.

KAFAM ÇOK RAHAT

İki kulüp arasındaki pazarlıkların kendisini fazla etkilemediğini dile getiren Alpay, Avrupa Şampiyonası'na giderken herhangi bir endişe taşımadığını da hatırlatarak, ‘‘Benim kafam rahattır. Gittiğim yerin nasıl bir vitrin olduğunu biliyorum. Kendimi gösterebilirim’’ yorumunu yaptı.

DENİZLİ'YE DESTEK

Mustafa Denizli'nin Türk futbolcusunu iyi tanıdığını ve transferde seçimini iyi yapacağını anlatan Alpay, sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Mustafa Denizli inanmadığı işe girmez. Mutlaka başarılı olacağız. Tekrarlıyorum, bu taraftarı, bu camiayı bırakmak istemiyorum.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler