« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'de zirve yemini

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertli futbolcular, hafta sonu oynanacak sezonun ilk büyük derbisinde ezeli rakipleri lider Galatasaray'ı koltuğundan indirip tahta çıkacaklarını söylediler.

<ı>Derbide iddialılar

Fenerbahçe'de, Galatasaray maçı öncesi futbolcular liderlik yemini etti. Ligin ilk 5 haftasında 4 galibiyet, 1 beraberlik alan sarı lacivertliler, ezeli rakibi G.Saray ile pazar günü oynayacağı sezonun ilk derbisi için iddialı. Kaptan Rüştü ve arkadaşları bu hafta liderliğe yükseleceklerini söyledi.

<ı>G.Saray durdurulacak

ÊSezona iyi başlayan Galatasaray'ın hızının bu hafta kesileceğini ileri süren sarı lacivertli futbolcular, TSYD Kupası'ndaki 4-1'lik yenilgiyi unutmadıklarını ifade ederek, ‘‘G.Saray'ı Kadıköy'de yeneceğiz ve liderlik bayrağını da elimize geçireceğiz. Bunun için kenetlendik’’ diye konuştular.

<ı>Özel prim yok

Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım da G.Saray maçı için özel prim verilmesinin söz konusu olmadığını belirterek ‘‘Biz G.Saray'ı ilk kez yenmeyeceğiz. Bu maç için özel prim vermeye gerek duymuyoruz. Dört maçlık prim sistemimiz devam ediyor. Futbolcularımıza inancımız sonsuz’’ dedi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz