« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'de sıkıyönetim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbolculara konuşma yasağı getirildi. Prim sistemi aynen devam edecek ancak şampiyonluk halinde süper prim verilecek. Takımda sadece Bariç konuşacak. Ayrıca gece kontrolleri başlıyor. Herkes en geç saat 23.00'te uyuyacak.

Şampiyonluk

Vanspor galibiyetiyle yeniden liderliğe yükselen Fenerbahçe'de ligin bitimine 5 hafta kala sıkıyönetim ilan edildi. Sarı lacivertli takımın şampiyonluğa ulaşması için büyük tedbirler alınacak. Başkan Aziz Yıldırım, lig bitimine kadar futbolculara konuşma yasağı getirdi.

Motivasyon

Bundan böyle Teknik Direktör Otto Bariç'in dışında hiç kimse konuşma yapmayacak. Hırvat hoca maç sonrası ve hafta içinde basın toplantısı yaparak takım hakkında bilgi verecek ve soruları cevaplayacak. Takımın motivasyonunun bozulmaması için bu uygulama geliyor.

Primlere devam

Maç primleri yönetim kurulunda henüz konuşulmadı ancak daha önce belirlenen sistem şimdilik uygulanacak. Futbolcular içerde alınacak galibiyete 400 bin, dışarda ise 500 milyon alacak. Sezon sonunda şampiyonluk halinde süper prim verilmesi bekleniyor.

Büyük gözaltı

Futbolculara büyük gözaltı geliyor. Basın ile konuşmaları halinde cezalandırılacak olan sarı lacivertliler gece evden dışarıya çıkamayacak. Yönetim ve teknik heyet saat 23.00'ten itibaren evleri kontrol edecek ve futbolcuların bu saatte uyumasını isteyecek.