« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'de Rasim şoku

Antrenmanda diz yanbağlarından sakatlanan milli basketbolcu, 4 ay salonlardan uzak kalacak. Fenerbahçe yönetimi, Rasim Başak'ın boşluğunu doldurmak için oyuncu aramaya başladı. Basketbolda tüm hesaplarını şampiyonluk parolası üzerine kuran Fenerbahçe'de teknik heyet, dün yaptığı antrenmanından gelen kötü haberle sarsıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Türkiye Kupası maçları öncesinde, hazırlık karşılaşmalarında takımın en iyisi olan oyuncusu Rasim Başak'ın, diz yanbağlarından ciddi şekilde sakatlanması ve kadrodan çıkartılması, teknik heyeti ve oyuncuları üzdü. Kulüp doktorları tarafından yapılan açıklamada, Rasim'in 4 ay takımdan ayrı kalacağı ve ligin ilk haftalarında arkadaşlarını tribünden izleyeceği ifade edildi.

F.Bahçe yönetimi, Rasim'in boşluğunu doldurmak için oyuncu arayışına başladı. Sarı lacivertliler, iyi bir 4 numara bulmaları halinde transfer edeceklerini belirttiler. Rasim Başak, geçirdiği sakatlık nedeniyle moralinin çok bozuk olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Takım olarak çok iyi çıkış yakalamıştık. Türkiye Kupası öncesinde yaptığımız hazırlık maçlarında hırslı ve istekli bir oyun oynadık. Başarılı maçlar çıkardık. Kendimi iyiden iyiye lige hazırlamıştım. Çalışma sırasında hiç beklemediğin bir pozisyonda dizimde çok büyük bir acı hissettim. Hedefleri olan bir basketbolcu olarak takımımdan 4 ay ayrı kalmak beni çok üzüyor."

Bunları da Beğenebilirsiniz