GeriSpor Fener'de öfke dinmiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fener'de öfke dinmiyor

Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy ve MHK Başkanı Hilmi Ok, Spor Bakanı'na şikayet edilecek, camianın bu iki kurumun başkanına tavır alması için kampanya başlatılacak.

Basın Sözcüsü Abdullah Kiğılı'nın bugün bir basın toplantısı yapıp, bu sezon yaşanan hakem olaylarıyla ilgili belgeli açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Taarruza geçilecek

F.Bahçe yönetimi, Kocaelispor maçında yaşanan olaylardan sonra ayağa kalktı. Sezon başından beri, uzlaşmacı bir tavır sergileyen, federasyon ile hakemler hakkında yorum yapmayan yönetim, artık sesini yükseltmeye başladı. Taraftarın sesine kulak veren Aziz Yıldırım ve ekibi bugünden itibaren taarruza geçecek.

Devirme planları

Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy ve MHK Başkanı Hilmi Ok'a savaş açan yönetim, çete suçlaması yaptığı bu ikiliyi devirmeyi planlıyor. Sarı laviretli yönetim ilk etapta, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı'na Ulusoy ile Ok'u şikayet edecek. Sarı lacivertli camianın da bu iki kurum ve başkanına tavır alması için kampanya başlatılacak.

Söz düellosu

Bu sezon ilk kez federasyon ve hakemler aleyhine açıklamalarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım ile federasyonun yolları da ayrıldı. Ali Şen döneminden sonraki uzlaşmacı tutum yeniden kavgaya dönüştü. Önümüzdeki günlerde Fenerbahçe ile federasyon arasındaki söz düellolarının ve zıtlaşmaların sürmesi bekleniyor.

Taviz verilmeyecek

Havuz ihalesi konusunda da federasyona tavır almayı planlayan Fenerbahçe yönetimi adına bugün Basın Sözcüsü Abdullah Kiğılı'nın basın toplantısı yapıp, bu sezon yaşanan hakem olaylarıyla ilgili belgeli açıklamalarda bulunamsı bekleniyor. Öte yandan üç büyük kulübün havuz ihalesiyle ilgili toplantısında da F.Bahçe, isteklerinden ödün vermeyecek.Yorumları Göster
Yorumları Gizle