Futbol Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekiyor

Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekiyor

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Radyospor’a gündem yaratacak açıklamalar yaptı.

Şenol Güneş’i takımın başına getirdikleri için mutlu olduklarını söyleyen Şener, “Fenerbahçe’ye kendi evimizde yenersek zirveye ortak oluruz” dedi. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem programına konuk olan Şener, Fatih Tekke ile parasal konularda anlaştık diye konuştu.

ÜZERİMİZDEN YÜK KALKTI

Şenol hoca dünyada kendini kanıtlamış, dünya üçüncüsü olmuş bir hoca. Şenol Güneş, içimizzden çıkmış bir isim olduğu için bizim üstümüzden de ciddi bir yük aldı.
Trabzon’da yeniden kenetlenme havasının yakalamaya çalışıyoruz. Devlet törenine yakın bir törenle Şenol Güneş’e imza attırdık. Trabzonspor kenetlenmeye mecburdur.

SONG’A KAPTANLIĞI GÜNEŞ VERDİ

Song’a kaptanlığı Şenol hoca verdi. Hoca kendisine verdiğimiz tam yetkiyi kullandı.

PARA HENÜZ BELLİ DEĞİL

Şenol Güneş’e vereceğimiz parayı henüz kesinleştirmedik, kendisiyle bu konuyu konuşmadık. Ama ezdirilmeyecek bir ücret vereceğiz.

KIRGINLIĞIM OLMADI

Trabzonxspor zor bir şehir, eleştiriler çok çabuk gelir. Bazen insan durup düşünüyor. Kırgınlığım yok. Tecrdübeliyim zor günleri de atlatıyorum.

FATİH TEKKE İSTERSE GELİR

Yöneticimiz Mahmut bey, Fatih Tekke ile konuştu. Para da sorun yok. Fatih’in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derseki ‘ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım” transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum.

FENERBAHÇE’Yİ YENMEMİZ GEREKİYOR

Fenerbahçe’yi kendi evimizde ağırlayacağız ve yenmemiz gerekiyor. Zirveye oynuyorsan yeneceksin. Denizlispor maçını kazanırsak ve Fenerbahçe’yi de son maçta yenersek zirvceye ortak oluruz.

YATTARA’YI BEKLİYORUZ

Yattara’nın kendisini göstermesini bekliyoruz, topsuz koşu yapıyor topla henüz oynayamıyor. Yattara’dan beklentimiz tabiki büyük.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle