« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Fenerbahçe'ye odaklandık, yenildik'

Turkcell Süper Ligi'nde Çaykur Rizespor'a yenilen Sivasspor'da, basın sözcüsü Fikret Ünsal, ”Futbolcuların ve teknik heyetin kendilerini Fenerbahçe maçına adapte etmeleri yenilginin en büyük nedeni olmuştur” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ünsal, yaptığı yazılı açıklamada, bu maçta Çaykur Rizespor'un haklı bir galibiyet aldığını ve farkı kalecileri Petkoviç'in önlediğini kaydetti.

Bu maçta Sivasspor'un tanınmaz halde olduğunu ve iyi bir futbol sergilemediğini ifade eden Ünsal, şöyle devam etti:
“Daha önceki maçlarda izlediğimiz, diri futbol oynayan Sivasspor bu maçta sahada yoktu. Futbolcuların ve teknik heyetin kendilerini Fenerbahçe maçına adapte etmeleri yenilginin en büyük sebebi olmuştur. Haftalar öncesinde başta Sivasspor kamuoyunun, biz yöneticilerin, teknik heyetin ve netice olarak futbolcularımızın da aklının pazar günü yapacağımız Fenerbahçe maçında olması Rize'deki yenilginin en büyük sebebi olmuştur.”

Bu yenilgiyi unuttuklarını ve bundan sonra Fenerbahçe maçını düşündüklerini vurgulayan Ünsal, şunları kaydetti:
“Şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var. Bu karşılaşmadan alacağımız puan ya da puanlarla Rizespor yenilgisini telafi ederek çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Teknik direktörümüz Werner Lorant rakibi iyi tanıyor. Fenerbahçe maçında tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler