« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'ye maçtan önce Aykut Kocaman sürprizi

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe maçından önce rakip soyunma odasına giderek, eski takımına başarı diledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Torku Konyaspor-Fenerbahçe maçı öncesi Torku Arena'nın koridorlarında son derece güzel görüntüler vardı.

Yıllarca sarı lacivertli takımı çalıştıran Aykut Kocaman, karşılaşmadan önce Fenerbahçe soyunma odasına giderek, futbolculara ve teknik heyete başarı diledi.

Teknik direktör Aykut Kocaman yine maç öncesi Lig TV canlı yayınında, "Uzun bir süre sonra Fenerbahçe karşısına çıkacaksınız, heyecanlı mısınız?" sorusuna da, derin bir nefes aldıktan sonra, "Tabii ki..." cevabını verdi.

Bu arada Fanatik Gazetesi'nde yer alan haberde Kocaman'ın kulüp yetkilileri aracılığıyla Fenerbahçe'nin profesyonellerini arattığı belirtildi.
Kocaman'ın, "Antrenman sahası vs gibi herhangi bir ihtiyaçları olacak mı? Yardımcı olmak isteriz" mesajını yolladığı ifade edildi.

Sarı lacivertlilerin ise, teşekkür edip kibarca bu teklifi reddettiği vurgulandı.

AYKUT KOCAMAN 1.5 YIL SONRA FENERBAHÇE'YE KARŞI

Torku Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman, 1,5 yıl aradan sonra Fenerbahçe'ye rakip oldu.

Kariyerinde Fenerbahçe ile büyük başarılara imza atan Kocaman, futbolda "3 Temmuz süreci"nin ardından sarı-lacivertlilerin teknik direktörlük görevinden istifa etmişti. Uzun bir süre teknik direktörlüğe ara veren Kocaman, Torku Konyaspor'un teklifine "evet" diyerek takımın başına geçmişti. Kocaman, o zamandan sonra ilk defa Fenerbahçe'ye karşı başka bir takımın başında teknik direktör olarak rakip oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz