Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'ye görkemli karşılama

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında yarın Sivasspor ile deplasmanda şampiyonluk maçına çıkacak Fenerbahçe, Sivas'ta coşkulu bir şekilde karşılandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE'YE SİVAS'TA SEVGİ SELİ

Özel uçakla kente gelen sarı lacivertli kafileyi, Sivas Nuri Demirağ Havaalanı'nda çok sayıda taraftarı coşkulu bir şekilde karşıladı. Sivas Fenerbahçeliler Derneği'nin hazırladığı organizasyon kapsamında aprona alınan Fenerbahçe formalı gençler, futbolculara çiçek verdi.

Havaalanının dışında Fenerbahçe'yi karşılamak için saatler öncesinden havaalanına gelen taraftarlar, kafileyi beklerken yaptıkları tezahüratlarla büyük coşku yaşadı. Şampiyonluk şarkıları söyleyen sarı-lacivertli taraftarlar, futbolcular alandan çıkış yapıp otobüse binerken de meşaleler yakıp tezahüratlarla sevgi gösterisinde bulundu.

Bu arada, apronda bulunan çok sayıda taraftar da, Fenerbahçeli futbolculardan imza alarak fotoğraf çektirdi.

Fenerbahçe kafilesinde Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra çok sayıda yönetim kurulu üyesi ve kulüp yetkilisi de yer aldı. Yöneticiler, takım otobüsünden ayrı bir otobüsle kent merkezine hareket etti.
Sarı-lacivertlileri havaalanında karşılayan taraftarlar, otobüsün şehre hareket etmesinin ardından da araçlarıyla konvoy halinde takıma eşlik etti. Taraftarlar, salladıkları Fenerbahçe bayraklarıyla yol boyunca coşkularını devam ettirdi.

Fenerbahçe'den Sivas'a getirilen 20 kişilik kafilede yabancı kontenjanı nedeniyle Guiza ve Bilica yer almazken sakatlıktan yeni kurtulan Özer ve İlhan da kadroya alınmadı. Bu futbolcuların yanı sıra genç isimler Okan, Hasan, Berk ve kaleci Ertuğrul da Sivasspor maçının kadrosunda bulunmadı.


Bunları da Beğenebilirsiniz