Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'ye Bayburt'ta davul zurnalı karşılama

Ziraat Türkiye Kupası'nda Bayburtspor ile yarın saat 13.30'da karşılaşacak olan Fenerbahçe'ye hem Erzurum hem de Bayburt'ta çoşkulu bir karşılama töreni düzenlendi. Uçakla Erzurum'a gelen sarı lacivertli kafile havalimanında çiçeklerle karşılanırken karayoluyla Bayburt'a geçerken yolu 'atlılar' tarafından kesildi ve davul zurna çalındı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe, uçakla geldiği Erzurum'da büyük bir coşkuyla karşılandı. İstanbul'daki yoğun sis nedeniyle bir saat rötarlı olarak bugün saat 16.00'da THY'den kiralanan uçakla Erzurum'a gelen Fenerbahçe kafilesini apronda Vali Yardımcı Haktan Gökçekuyu, Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Fenerbahçeliler Derneği Erzurum Şubesi, Atatürk Üniversitesi Fenerbahçeliler Derneği, ilkokul öğrencileri ve çok sayıda taraftar karşıladı. Uçaktan inişte çiçekler verilen Fenerbahçeli futbolcular da kendilerini karşılamaya gelen ilkokul öğrencilerine oyuncaklar hediye etti.


BAYBURT YOLUNDA ATLILAR...

Sarı lacivertli kafile karayolu ile Bayburt'a geçerken de yol taraftarlar tarafından kapatıldı. Bayburt'a 40 km kala karayolunu kapatan Fenerbahçeli taraftarlar takım otobüsünü durdurdular. Futbolculara sevgi gösterilerinde bulunan 150'den fazla taraftarın yoğun ilgisi ve takımı karşılama şekli futbolcuları şaşkına uğrattı. Polisin yoğun çabasıyla karayolu açılırken taraftarlar uzun bir konvoy oluşturarak Fenerbahçe'ye eşlik ettiler.

Bayburt girişinde ise Bayburt Atlı Cirit Takımı sarı lacivertli kafileyi pankartlarla karşıladı.

Fenerbahçeye Bayburtta davul zurnalı karşılama


OTEL ÖNÜNDE İZDİHAM YAŞANDI
Bu arada Bayburt'a gelen Fenerbahçe kalacağı otele saat 17.45 gibi ulaştı. Yaklaşık 200 kadar taraftar otel önünden uzun süre ayrılmayarak tezahüratlarla takıma destek oldu. Otel lobisinin camları yığılma yüzünden kırılma tehlikesi yaşadı. Taraftarlar ısrarla futbolcuların dışarı çıkmasını isterken, bir ara futbolculardan Pierre Webo, Michal Kadlec, Diego Ribas, Hasan Ali Kaldırım ve Alper Potuk taraftarları selamladı.

Fenerbahçeye Bayburtta davul zurnalı karşılama


Bunları da Beğenebilirsiniz