« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'ye 3 yıldız birden! Nani'nin yanına 2 sürpriz daha

Fenerbahçe, her konuda anlaşma sağladığı Luis Nani'nin pazar günü İstanbul'a geleceğini açıkladı. Sarı lacivertliler ayrıca Porto'dan kaleci Fabiano ve stoper Abdoulaye Ba'yı kiraladı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü, Manchester United'ın tecrübeli futbolcusu Nani'nin transferi için görüşmelere başlandığını bildirdi. Portekizli futbolcunun pazar günü İstanbul'a geleceği ve sağlık kontrolünden geçeceği açıklandı.
Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

NANI GELDİ CAPS'LER PATLADI!

"Fenerbahçe Futbol A.Ş, Nani'nin transferi için kulübü ve kendisi ile görüşmelere başlandığını bildirdi. Nani, 5 Temmuz Pazar günü İstanbul'a gelecek, sağlık kontrolünden geçecek ve görüşmeler İstanbul'da devam edecek."

"NANI Mİ, PODOLSKI Mİ? HANGİSİ DAHA İYİ?"

BONSERVİSİ 3.5 MİLYON EURO, KENDİSİNE YILDA 3.75 MİLYON EURO
Fenerbahçe Kulübü her ne kadar 'resmi olarak görüşmeler İstanbul'da devam edecek' açıklamasını yapmış olsa da, sarı lacivertliler Nani ve Manchester United ile kesin anlaşmaya vardı. Yıldız oyuncu için İngiliz kulübüne 3.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek, kendisine ise yıllık 3 milyon 750 bin Euro garanti para verilecek. Bonuslar ve maçbaşı ücretlerle birlikte Nani'nin yıllık kazancı 5 milyon Euro'yu bulacak.

Nani, pazar günü saat 18.00'de İstanbul'a gelecek.

Fenerbahçeye 3 yıldız birden Naninin yanına 2 sürpriz daha FENERBAHÇE'DEN İKİ TRANSFER DAHA


Bunları da Beğenebilirsiniz