Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'nin kasası dolacak

Ziraat Türkiye Kupası'nda Trabzonspor ile final oynayacak Fenerbahçe, finale gelene kadarki performansıyla önemli bir gelir elde etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kupa'da (A) Grubu'ndaki maçlarının ardından, çeyrek ve yarı finalleri geçen sarı-lacivertliler, finale gelene kadar toplam 1 milyon 850 bin dolar kazandı.
Finalde kazanması durumunda 1 milyon 500 bin dolar daha kazanarak toplam kazancını 3 milyon 350 bin dolara çıkaracak Fenerbahçe, kaybetmesi durumunda 900 bin dolar alarak toplam 2 milyon 750 bin dolar kazanca ulaşacak.

(A) GRUBU'NUN 1.'Sİ

Kupaya grup maçlarından itibaren katılarak (A) Grubu'nda yer alan Fenerbahçe, ödül yönetmeliği gereği, gruba katılım, 3 galibiyet ve grup birinciliğiyle toplam 600 bin dolar kazandı.

Çeyrek finale katılım, 1 galibiyet ve tur atlama pirimi olarak 500 bin dolar daha alan Fenerbahçe kazancını 1 milyon 100 bin dolara çıkardı.
Yarı finale katılım, 1'er galibiyet ve beraberlik ve tur atlama primi olarak 750 bin dolar daha kazanan sarı-lacivertliler, finale gelene kadar toplam 1 milyon 850 bin dolarlık kazancı hanesine yazdırdı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler