Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Fenerbahçe'nin gücüne yetişemedik"

Homend Antakya Belediyesi Teknik Sorumlusu Levent Deringöl, mağlup oldukları Fenerbahçe’nin kaliteli oyunculardan kurulu, kaliteli bir takım olduğunu, TKBL’deki konumunun bunun göstergesi olduğunu ifade etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Prensip olarak, Fenerbahçe de Galatasaray da olsa yenilgiyi kabul ederek maça çıkmanın hoş bir durum olmadığını anlatan Deringöl, takım olarak kazanmak için gerekli hazırlıkları yaptıklarını, ancak rakibe güçlerinin yetmediğini söyledi.
Deringöl, kendi takımına da saygı duyulması gerektiğine değinerek, bundan sonraki maçlarda takımın yıpranmaması için çalışacaklarını, gelecek haftalarda çok önemli karşılaşmalara çıkacaklarını dile getirdi.
Bundan sonraki maçların, takımın kaderini belirleyeceğine dikkati çeken Deringöl, şöyle devam etti:
”Önümüzde Optimum TED Ankara Kolejliler, İstanbul Üniversitesi, Mersin ve BOTAŞ maçları var. Yendiğimiz takdirde dördünün de üstüne çıkabilmemiz söz konusu. O yüzden takımın bu maçtan etkilenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Fenerbahçe’ye de maçın sonuna kadar bize duydukları saygıdan dolayı teşekkür ediyorum. Belki de çekindiklerinden, farklı bir sonuç ortaya çıkabileceğinden dolayı son ana kadar güçlerini kullandılar ve önemli oyuncularını sahadan çekmediler.”

Bunları da Beğenebilirsiniz