« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'nin borusu ötüyor

G.Saray’ın yıldızı, "Bana verilen ceza düşündürücü. Semih üç maçlık ceza alıyor. Bakıyorsunuz ceza sıfıra iniyor. İnanılır gibi değil. Bizim havamız kalmadı. Hep onların borusu ötüyor" diye konuştu.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
İsyan etti

G.Antep forması altında yıldızı parladı, Beşiktaş’a rekor ücretle transfer oldu. Yaşadıkları olumsuzluklara ve sakatlıklara rağmen yılmadı, çalıştı ve G.Saray’ın yıldızları arasına katıldı. Sarı kırmızılı forma altında da hırsı ve çalışkanlığı ile her zaman taktir edilen milli oyuncu, teknik direktörlerin de vazgeçilmez oyuncuların başında geldi. Ayhan, Beşiktaş derbisindeki bir hareketinin 3 maç ile cezalandırılmasına isyan etti.

Hedef şampiyonluk

"Tam mutluyum derken bir anda tüm dünyam yıkıldı. İkinci yarıya başlarken, İliç, Saidou ve Song da yok. Bizim hedefleremiz vardı. O da Fenerbahçeyi yakalamak. Öne geçip şampiyonluk ipini göğüslemek olacak. Ama ben veya başkası olmasa dahi bu işi sonun kadar götüreceğiz." Kendisi dahil takım içinde 3-4 futbolcunun önemli görevleri olduğunu da belirten Ayhan, "Artık takım içinde ismi geçen futbolcuların başında geliyorum.

İçime sinmiyor

G.Saray’ın tecrübeli futbolcusu, "Bir şikayetim var" diyerek sözlerine şöyle başladı: "Bana verilen ceza düşündürücü. Fenerbahçeli Semih üç maçlık ceza alıyor. Bakıyorsunuz ceza sıfıra iniyor. İnanılır gibi değil. Bizim havamız kalmadı nedir. Hep onların borusu ötüyor." Ayhan Akman kazandığı formunun bir anda cezalı olarak arka plana atılmasına ve takımının zorda bırakılmasını içine sindiremediğini belirtirken, şunları söyledi:

Başarı istiyorum

Bir yanda en tecrübelilerin içindeyim. Takım içinde konsantre sağlayan biriyim. Ben oynamak için ekstra çalışıyor, yılmıyorum. Ayakta durmak daha fazlasını yapmak benim içimde var. Bunu da başardığıma inanıyorum. Elimden geldiğince Galatasaray’a bir şeyler vermek ve başarılı olmak istiyorum. Ben ve takım arkadaşlarımın bu zor şartlardaki mücadelesini taraftarlarımızın desteği ile aşacağız" diye konuştu.

Karikatüre büyük tepki

GALATASARAY Kulübü, Zaman Gazetesi’nin mizah sayfasında "Her türlü kurban derisi ve sakatat bağışlarınızı bekliyoruz. Allah kabul etsin. Gassaray Sipor Kulübü" yazılı metni kınadı. Kulüp genel sekreteri Sinan Kalpakçıoğlu imzasıyla yayınlanan kınamada, "Mizah sayfasında olsa dahi, taraftarlarımızdan konuyu eleştiren birçok şifahi ve yazılı şikayet gelmiştir. Gazeteye yakıştıramadık" ifadeleri yer aldı.

Florya, basına ve taraftara kapandı

G.SARAY Teknik Direktörü Eric Gerets, ligin ikinci yarısıyla birlikte köklü değişikler yapmaya başladı. Daha önce hemen hemen tüm idmanları basına açan Belçikalı çalıştırıcı, bundan sonra aldığı karar gereği sadece maçtan sonraki gün yapılacak olan idmanı basına açtı. Diğer idmanları sezon sonuna kadar basına ve taraftara kapattı. Alınan bu karar kulübün resmi internet sitesinde de yayınlandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.