« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçeliler'in hayalindeki fotoğraf!

Fenerbahçeli bir taraftar tarafından photoshop programı ile yapıldığı tahmin edilen fotoğraf, sosyal medyayı salladı. Photoshop çalışmasında taraftarın baştacı ettiği Zeljko Obradoviç, Vitor Pereira'nın yerine futbol takımının yedek kulübesi önünde görülüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçeliler son günlerde farklı hisler yaşıyor. Futbol takımının Türk Telekom Arena'da oynanan kritik maçta ezeli rakip Galatasaray'ı yenemeyerek 2 puan bırakması, hayalleri yıkmış durumda.

FENERBAHÇELİ FUTBOLLA ÜZÜLDÜ
Bu sonucun ardından lider Beşiktaş ile aradaki puan farkı 5'e çıktı. Süper Lig'in bitmesine 6 hafta kala oluşan puan farkı şampiyonluk hayallerini sekteye uğratmış durumda.

Sarı-Lacivertliler, futbol takımının aksine basketbol erkek takımı ile gururlanıyor. Euroleague Play Off serisi çeyrek finalinde İspanyol devi Real Madrid'e Ülker Arena'yı dar eden Zeljko Obradovic ve öğrencileri, seride 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj sağladı.

ZELJKO OBRADOVİC BAŞTACI
Türkiye'ye adım attığı ilk günden bu yana taraftarın taparcasına sevdiği Sırp teknik adam Zeljko Obradovic resmen baştacı.

Bir Fenerbahçe taraftarı da mevcut durumu değerlendirerek hayallerdeki fotoğrafı inşa etmeye çalıştı. Photoshop programı ile yapılan çalışmada, Zeljko Obradovic eski adıyla Şükrü Saracoğlu yeni adıyla Ülker Stadyumu'nda Fenerbahçe'nin yedek kulübesi önünde sahaya talimat yağdırıyor.

Bilicden Fenerbahçeye soğuk duşBilic'den Fenerbahçe'ye soğuk duş

BEĞENİ VE PAYLAŞIM REKORU
Photoshop'la oluşturulan fotoğraf sosyal medyaya düştüğün andan itibaren Fenerbahçeliler tarafından beğeni ve paylaşım rekorları kırıyor. (Fanatik)


Bunları da Beğenebilirsiniz