« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçeliler yemekte buluştu

Fenerbahçe Futbol Takımı ve kulüp yönetim kurulu üyeleri öğle yemeğinde bir araya geldi.

AA
SON GÜNCELLEME

Yönetim kurulunun verdiği, Büyük Kulüp'ün ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe, medya kuruluşlarının sarı-lacivertli takımı takip eden muhabirleri de katıldı. Neşeli bir atmosferde geçen yemekte Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yardımcıları, futbolcular, yönetim kurulu üyeleri Deniz Tolga Aytöre, Hakan Dinçay, Hüseyin Ersan Topbaş, Turhan Şahin, Yasemin Merçil, Yalçın Haker ve Fenerbahçe Kulübü Üst Yöneticisi Hasan Hakkı Yılmaz yer aldı.

Büyük Kulüp Başkanı Duran Akbulut yemekte yaptığı konuşmada, Fenerbahçeli yöneticiler ve sarı-lacivertli futbol takımını ağırlamaktan şeref duyduğunu belirterek, "Ben Fenerbahçeliyim. 1974 yılında yönetimdeydim. Biz hiçbir kulübümüzü ayırt etmiyoruz. Bursaspor şampiyon oldu onun bayrağını astık, Galatasaray şampiyon oldu onun bayrağını astık. Ama ben Fenerbahçeliyim" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Aytöre ise bu tip buluşmaları önemsediklerini belirterek, "Futbolcularımıza, teknik ekibimize, değerli basın mensuplarımıza tüm katılanlara teşekkür ederim. Nazik ev sahipliğinden dolayı Duran Bey'e de teşekkür ederim" diye konuştu. Bu arada, sakatlığı nedeniyle tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı programla sürdüren Emre Belözoğlu, mazereti nedeniyle teknik direktör Yanal'dan izin alarak yemeğe katılmadı.

"ONLARIN DEĞİL BİZİM NE YAPTIĞIMIZ ÖNEMLİ"
Çok güzel bir organizasyona katıldıklarını belirten Volkan Demirel ise, "Takım adına bu tip organizasyonlar önemli. Keyifli bir yemek yedik. İnşallah bu yemekler, birliktelikler sahaya yansıyacaktır" dedi.

Elazığspor maçıyla ilgili olarak "Serimizi devam ettirmek istiyoruz" diyen Volkan, "Kasımpaşa gibi bir takım önünde 3 puan almak önemliydi. Önümüzdeki maçlarda alacağımız galibiyetlerle sezon sonunda istenilen yere gelmek istiyoruz" dedi. Hafta sonu oynanacak Beşiktaş-Galatasaray maçının güzel bir maç olacağını da belirten Volkan Demirel, "Güzel bir derbi izleyeceğiz. Bizimi için onların ne yaptığı değil bizim ne yaptığımız önemli" dedi.

Beşiktaş’ın üst üste aldığı galibiyetler hakkında ise Volkan, "Şu an için bir yorum yapmak için çok erken. Şampiyonluk yoluyla ilgili yorumlar yapmak, şu an için bu tür yorumlar yapmak çok erken ve yanlış olur" dedi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler