« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçeli oldu

İmza töreninden sonra başına ‘Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak’ şapkasını giyen Fatih, ‘F.Bahçe'ye geldiğim için mutluyum. Bunu kendim tercih ettim’ diye konuştu. Başkan Aziz Yıldırım, ‘Gönlümüz Fatih’in futbolu burada bırakmasından yana’ dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
KİRALIK VERİLECEK

F.Bahçe, Real Mallorca'da top koşturan Galatasaray'ın eski yıldızı Fatih Akyel ile dün resmi sözleşme imzaladı. 3.5 yıllık anlaşma yapılan Fatih, sezon sonuna kadar kurallar gereği Fenerbahçe formasını giyemeyecek. Başkan Yıldırım, Fatih'in bir Avrupa kulübüne kiralık verileceğini açıkladı.

Kulüp binasında başkan Aziz Yıldırım, asbaşkan Osman Yalçın ile dış ilişkiler sorumlusu Sadettin Saran'ın da hazır bulunduğu imza töreninde bir konuşma yapan Başkan Yıldırım, 'Fatih gençliğinin verdiği hırsla bazı hadiseler yaşamış olabilir. Biz kendisini bağrımıza basıyoruz' diye konuştu.

Başkan Aziz Yıldırım, 'Gönlümüz Fatih'in Fenerbahçe formasıyla futbolu bırakmasından yana' dedi. 'Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak' şapkasıyla fotoğraf çektiren Fatih, basının 'Formayı öp' isteğini karşılıksız bıraktı. Milli futbolcu, 'F.Bahçe'ye geldiğim için mutluyum. Bunu kendim tercih ettim' dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler