« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'den yalanlama

Fenerbahçe Kulübü, başkan Aziz Yıldırım'ın, Beşiktaş maçından sonra Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Oğuz Sarvan'ı arayarak, derbinin hakemi Fırat Aydınus ile ilgili olumsuz görüşlerini ilettiği yönünde medyada yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Aziz Yıldırım'ın, teknik direktör Christoph Daum ve futbolculardan Kazım ile bir görüşme yapacağı yönündeki bilgilerin de gerçeği yansıtmadığı ifade edilen internet sitesindeki açıklamada, şöyle denildi:

“Başkanımız Aziz Yıldırım'ın Beşiktaş maçından sonra MHK Başkanı Oğuz Sarvan'ı arayarak, Sarvan'a maçın hakemi Fırat Aydınus ile ilgili olumsuz görüşlerini ilettiği iddialarını içeren haber, tam anlamıyla hayal ürünüdür. Başkanımızın ne maçın hakemiyle ilgili ne de başka bir konu hakkında, Sayın Sarvan'la herhangi bir görüşmesi olmamıştır. Benzer şekilde başkanımız Aziz Yıldırım'ın kırmızı kart görmesi nedeniyle oyuncumuz Kazım Kazım'la ve mağlubiyet nedeniyle teknik direktörümüz Christoph Daum ile görüşeceği iddiaları da geçek dışıdır. Daha önce pek çok kez belirttiğimiz gibi, (A) takımımızla ilgili disiplin talimatnamesinin uygulanması gereğinin doğduğu veya takımla ilgili teknik direktörümüzle fikir alışverişinde bulunulması gereken durumlarda, görev ve yetki Sportif Direktör Aykut Kocaman'dadır. Kamuoyunun bilgisine bir kez daha sunarız.”

 


Bunları da Beğenebilirsiniz