Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'den Ümit'e kanca

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Selim Soydan, G.Saraylı futbolcuyu dün telefonla arayarak, resmen transfer teklifinde bulundu. Soydan, ‘‘Sana 3 milyon dolar vereceğiz, gerisine karışma’’ dedi.

F.Bahçe yönetimi, uzun süredir beklenen hamlesini nihayet yaptı. Sarı lacivertliler, Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin istediği futbolcular arasında yer G.Saraylı Ümit'e resmen transfer teklifinde bulundu. Futbol Şubesi Sorumlu Yardımcısı Selim Soydan, dün telefonla görüştüğü Ümit'e, ‘‘G.Saray seni satış listesine koyarsa, transferin için harekete geçeceğiz’’ dedi.

Soydan'la yaptığı görüşmeyi doğrulayan Ümit konu ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘‘Selim ağabey beni aradı. 'Bonservisinin 5 milyon dolar olduğunu ve kulübünün de sana 1 milyon 200 bin dolar önerdiğini biliyoruz. Sana 3 milyon dolar vereceğiz, gerisine karışma' dedi. Benim için öncelikle G.Saray gelir. Kulübümle anlaşamazsam F.Bahçe ile görüşürüm.’’

G.Saray'ın kendisine önerdiği paranın az olduğunu söyleyen Ümit şöyle devam etti: ‘‘Her yıl boş kağıdı önüme sürdüler. Hiçbir şey söylemeden imzayı bastım. Şimdi, istediğim rakamla, önerdikleri rakam arasında uçurum var. Anlaşmamız zor. Herhalde beni istemiyorlar.’’ Bu arada Almanya'nın 1860 Münih ve B. Dortmund kulüplerinin Ümit ve kaptan Bülent'e talip olduğu öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler