Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'den Ümit ve Serkan yalanlaması

Fenerbahçe Kulübü, eski futbolcuları Ümit Özat ve Sarkan Balcı'nın kulüpten ayrılış şekilleri hakkındaki spekülasyonlarla ilgili açıklama yaptı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Her iki eski oyuncumuz da Fenerbahçemize başarıyla hizmet etmiş, görevlerini başarıyla yerine getirmiş, ancak profesyonellik gereği, sözleşmeleri sona erdikten sonra başka kulüplere transfer olmuşlardır" denildi.

Bazı gazetelerde, Ümit Özat ve Serkan Balcı'nın takımdan ayrılış nedenleriyle ilgili gerçeklerle ilgisi olmayan iddialara yer verildiği bildirilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Haberlerde Ümit Özat ile Başkanımız Aziz Yıldırım arasında bir ev alım satımı yüzünden gerginlik yaşandığı, Serkan Balcı'nın giyim tarzı nedeniyle Başkanımız Aziz Yıldırım tarafından sertçe uyarıldığı ve bu nedenlerle sezon sonu bu oyuncuların takımdan ayrıldıkları iddialarına yer verilmiştir. Bu iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Her iki eski oyuncumuz da Fenerbahçemize başarıyla hizmet etmiş, görevlerini başarıyla yerine getirmiş, ancak profesyonellik gereği, sözleşmeleri sona erdikten sonra başka kulüplere transfer olmuşlardır."

Bunları da Beğenebilirsiniz