« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'den Feghouli açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Cezayirli orta saha oyuncusu Sofiane Feghouli için Valencia'ya resmi teklif yapıldığını açıklarken, futbolcuyla para konusunda herhangi bir görüşme yapılmadığını duyurdu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü, Türkiye'de ilk kez hurriyet.com.tr'nin duyurduğu Sofiane Feghouli transferi konusunda önemli bir açıklama yaptı.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan duyuruda, Cezayirli orta saha oyuncusunun transferi için İspanya'nın Valencia Kulübü'nün cevabının beklendiği belirtilerek şöyle denildi:

Fenerbahçeden Feghouli açıklaması GOOGLE'I BIRAKIN, MESSİ'Yİ ALAYIM!

"Son dönemde bazı yazılı ve görsel basında, Valencia’nın oyuncusu Sofiane Feghouli’nin bonservis bedeliyle ilgili çıkan ücretler ve transfer haberleri gerçek değildir.

Feghouli’nin kulübü Valencia ile kulübümüz, oyuncunun transferi ile ilgili görüşme yapmıştır. Valencia Kulübü, oyuncu ile kendi aralarında görüştükten sonra tarafımıza dönüş yapılacağını kulübümüze iletmiştir.

"FUTBOLCUNUN KENDİSİYLE PARA KONUŞULMADI"
Bununla birlikte, bahse konu futbolcunun kendisi ve menajeri ile, basında yer aldığı gibi kulübümüzün herhangi bir görüşmesi olmamıştır. Dolayısıyla oyuncuyla ilgili yazılan ücretler ve bu ücretlerin kabul görmediği de gerçeği yansıtmamaktadır. Kaldı ki, UEFA talimatlarına göre oyuncunun kulübüyle görüşülmeden kendisiyle temas kurmak suçtur.

Herhangi bir bilgi ve belge sahibi olmadan yalan haber yapan basın kuruluşları, takipçilerini ve kamuoyunu aldatarak suç işlemektedirler."

Fenerbahçeden Feghouli açıklaması FENERBAHÇE'DEN ÇOK SERT AÇIKLAMA! "YA İSTİFA ET YA DA TFF GEREĞİNİ YAPSIN"


Bunları da Beğenebilirsiniz