« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'den Beyonce açıklaması

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek Beyonce konserinin davalık olduğu yönünde medyada yer alan haberlere konu olan olaya açıklık getirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, söz konusu davanın, bir dönem 100. Yıl Kutlama Komitesi'nde çalışan Cengizhan Yeldan ile Fenerbahçe Kulübü Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Sümer arasında gelişen olaylara ilişkin olduğu bildirildi.

Konser etkinliği çalışmaları sırasında gelişen bazı olaylar sonucunda Yeldan'ın Sümer aleyhine yönelttiği iddiaların, Fenerbahçe Kulübü tarafından değil de Mehmet Sümer tarafından yargıya intikal ettirildiği belirtilen açıklamada, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, asbaşkanlar Murat Özaydınlı ve Ali Koç'un da şahit olarak dinlenmesinin söz konusu olmadığı kaydedildi.

Fenerbahçe Kulübü'nün Beyonce konseriyle ilgili olarak herhangi bir zarara uğratılmasının söz konusu olmadığı belirtilen açıklamada, özetle şu ifadelere yer verildi:
"Haberde yazıldığı gibi Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Beyonce konseri ile alakalı olarak herhangi bir zarara uğratılması ise söz konusu değildir. Zira Fenerbahçe Spor Kulübü Beyonce Knowles'ın kendi organizatör şirketi ile yapılmış anlaşmalara bizzat vakıf olup, konser organizasyonuna ilişkin gerekli her türlü anlaşmayı vakıf olduğu bu anlaşmaya atfen doğrudan kendisi yapmıştır.

Cengizhan Yeldan ile Mehmet Sümer arasında halen derdest davada mahkemece verilecek karar tarafları arasında hüküm doğuracak niteliktedir. Tarafları arasında geçen olaylara istinaden açılmış söz konusu davada ne başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ne de asbaşkanlarımız Murat Özaydınlı ve Ali Koç'un şahit olarak dinlenmeleri söz konusu değildir.

Haberde adı geçen Cengizhan Yeldan'ın, başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Yıldırım ile uzak yakın hiçbir arkadaşlığı da bulunmadığı gibi, habere konu olayın içeriğine bakıldığında başkanımızın kızının isminin hiçbir şekilde kendisi ile ilgisi olmayan bir haberde kullanılmış olması son derece üzücü ve etik dışı bir tutumdur. Ayrıca bu konu başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri dışında 100. Yıl Komitesi tarafından organize edilmeye çalışılan bir projedir."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler