« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'den Aragones açıklaması

Fenerbahçe Yönetimi, Teknik Direktör Luis Aragones ile yolların ayrılması için pazarlıklar yapıldığı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahce.org'da yer alan açıklama şöyle:

"Bugün tarihli Vatan Gazetesi'nde "Dede'ye yol gözüktü" başlıklı haberde bahsedilen pazarlıklar ve görüşmeler doğru değildir. Haberde menajer Juan Figer'in İstanbul'a geldiği ve Sayın Figer'in, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, Asbaşkanımız Sayın Mahmut Uslu ve teknik direktörümüz Luis Aragones ile görüşerek Sayın Aragones'in istifa etmesi için temaslarda bulunduğu öne sürülmektedir.

Menajer Juan Figer'in İstanbul'a geldiği doğrudur. Sayın Figer, kulübümüzün Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı müsabakaların hemen tamamına gelerek karşılaşmaları takip etmektedir. Bu kez de Arsenal'e karşı oynadığımız müsabakayı izlemek üzere İstanbul'a gelen Sayın Figer ayrıca şu anda yönetimimiz ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek futbolcularımızdan Alex ve Lugano'nun durumunu da görüşmektedir. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek ancak kadroda kalması uygun görülen bu futbolcularımız ile ilgili görüşmeler halen devam etmektedir. Ancak Sayın Figer'in kesinlikle Sayın Aragones ile bir görüşmesi olmadığı gibi kulübümüzün de teknik direktörümüzün istifasını bekleme ya da bunu müzakere etme gibi bir durumu söz konusu değildir.

Fenerbahçe Spor Kulübü"


Bunları da Beğenebilirsiniz