« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ediyor

Fenerbahçe Yönetimi bir yandan teknik direktörler ile görüşmeler yayıp yeni sezon için takımı teslim edecek ismi belirlemeye çalışırken, bir yandan ise transfer konusunda boş durmuyor.

UĞUR DEMİRKIRDI - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

İdari menajer Hasan Çetinkaya'nın bir süredir Rusya'da olduğu ve Zenit'in stoperi Bruno Alves için görüşmeler yaptığı belirtilirken, temasların olumlu geçtiği ve hem kulübü hem de Portekizli oyuncu için Fenerbahçe ile anlaşmak üzere olduğu yorumları yapılıyor.
Hasan Çetinkaya'nın 1-2 gün içinde İstanbul'a döneceği ve beraberinde Bruno Alves'in menajeri ile geleceği tahmin ediliyor. Çetinkaya tüm gelişmeleri an be an Başkan Aziz Yıldırım'a iletirken istenen bonservis bedelinin kısa süre içinde çözülmesi bekleniyor.
Diğer yandan Hollandalı Heitınga ise sarı-lacivertlilerden haber bekliyor. Geçen sezon başında Fenerbahçe'nin kapısından dönen Everton'lı savunma oyuncusu; Bruno Alves'te olumsuz bir sonuç çıkarsa Kuyt'ı da devreye sokarak sarı-lacivertli ta gelmek için her yolu deneyecek.

Forvet konusunda ise Emenike ameliyat olmasaydı şu an Fenerbahçe'de olacaktı. Ancak hem tedavi süreci hem de Aykut Kocaman'ın görevi bırakması Nijeryalıyı ikinci plana itti. Favori ise bir kaç gündür Cardozo oldu. Benfica'nın 3'te sıfır çekmesi üzerine sinirlerin gerildiği Benfica'da Paraguaylı golcü ile yollar ayrılacak. Bu durumu değerlendirmek isteyen Fenerbahçe Yönetimi'nin cardozo ile prensipte anlaştığı ve kulübünün bonservis bedelini belirlemesini beklediği belirtiliyor.
Portekiz basınında ise Cardozo'nun Fenerbahçe ile anlaştığı yazılıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz