GeriFutbol Fenerbahçe'de şok ayrılık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  40
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerbahçe'de şok ayrılık

Fenerbahçe'de şok ayrılık
refid:21563191 ilişkili resim dosyası

Sarı lacivertli kulübün taraftar gruplarından Genç Fenerbahçeliler, taraftarlar birliğinden ayrıldı.

Fenerbahçe'nin taraftar gruplarından biri olan Genç Fenerbahçeliler, taraftarlar birliğinden ayrıldıklarını resmi sitelerinden açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Her taraftar grubunun bireysel hareket ettiği ''taraftarlar birliğinin'' isimden öteye gitmediği bir ortamda, bu sözde birliktelik içinde bulunmanın bir anlamı olmadığını düşünerek, Fenerbahçe Taraftarlar Birliği'nden ayrıldığımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

Genç FENERBAHÇELİLER

İŞTE GENÇ FENERBAHÇELİLER'İN SES GETİREN ORGANİZASYONLARI

Ayrıca basında çıkan haberlerin yanlış anlaşıldığını ifade eden Genç Fenerbahçeliler, ikinci bir açıklama yayınladı.

İŞTE O AÇIKLAMA;

Dün akşam, Fenerbahçe Taraftarlar Birliği'nden ayrıldığımızı belirten açıklamamız hakkında tarafımıza mail ve telefon yoluyla gelen binlerce soruya istinaden, yanlış anlaşıldığını düşündüğümüz birkaç konuya açıklık getirmek istiyoruz;

Bahsi geçen ayrılık; dünkü açıklamada da belirttiğimiz üzere sadece taraftarlar birliğini kapsamaktadır. Taraftarlar Birliği; soyut olmakla birlikte, kağıt üzerindeki bildirilere imza niteliği dışında bir önem teşkil etmemektedir. Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan grubumuz, tüm faaliyetlerine devam edecektir. Konunun kulübümüzle ilgili yaşandığı iddia edilen sıkıntılardan dolayı gerçekleştiği yönündeki söylemler hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. İddia edildiği üzere, kulübümüzle ilgili hiç bir problem yoktur.

GFB grubu; Fenerbahçe tribünlerinin lokomotifi ve öncüsü olarak liderlik yapmaya ve son haftalarda tribündeki birlikteliğin getirdiği muhteşem performansın artması için var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,
 
Genç FENERBAHÇELİLER

Yorumları Göster
Yorumları Gizle