« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'de Pereira ile Persie arasındaki buzlar eridi

Bursaspor maçında oyuna dahil olurken teknik direktörü Pereira'yı dinlemeyerek saha kenarında tartışılacak bir görüntüye sebep olan Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Robin van Persie gündeme oturmuştu. İkili arasındaki buzları, sportif direktör Giuliano Terraneo bugün eritti.

Uğur DEMİRKIRDI / İSTANBUL DHA
SON GÜNCELLEME

Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde Portekizli ve Hollandalıyı buluşturan Terraneo, Beşiktaş derbisi öncesi gerginliği sona erdirdi. Van Persie, oynamak ve Fenerbahçe'ye katkıda bulunmak istediğini söylerken, Pereira ise, "Ben senin antrenman ve maç performansından memnunum, seni en verimli şekilde kullanmak istiyorum'' diyerek yıldız futbolcunun gönlünü aldı.

Fenerbahçede Pereira ile Persie arasındaki buzlar eridi KRİZE TERRANEO EL KOYDUTerraneo'nun, ikili arasındaki konuşmalara zaman zaman katılarak, ''Burada önemli olan Fenerbahçe'nin çıkarları, hepimiz Fenerbahçe'nin başarısı için uğraşıyoruz. Futbolda bu tür olaylar yaşanır, ancak bütün bu gelişmeleri lehimize çevirebilmeliyiz'' şeklinde konuştuğu öğrenildi.

Van Persie, niyetini ve duygularını hem Pereira, hem Terraneo'ya anlattıktan sonra hocasından özür dilerken, Pereira ise bu olayın bir sorun olmadığını ve büyütülmemesi gerektiğini söyledi.

Fenerbahçede Pereira ile Persie arasındaki buzlar eridi VAN PERSIE'DEN PEREIRA'YA SOĞUK DUŞBunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler