GeriSpor Fenerbahçe'de 'Kocaman' operasyon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerbahçe'de 'Kocaman' operasyon

Fenerbahçe'de 'Kocaman' operasyon

Advocaat’ın yerine Aykut Kocaman’ı göreve getirecek olan Sarı-Lacivertliler transfer bütçesi yaratmak için Kjaer ve Josef’i satmayı düşünüyor... Van Persie, Wiel, Stoch ve Emenike de kesin yolcu

Hem lig hem de Avrupa'da hayal kırıklıklarıyla dolu bir sezon geçiren Fenerbahçe'de 'Kocaman' operasyon için düğmeye basıldı... Teknik direktör Dick Advocaat'la kesin olarak yollarını ayırma kararı veren Sarı-Lacivertliler'de 2. Aykut Kocaman döneminin başlamasına kesin gözüyle bakılıyor. Tecrübeli hocanın takımın başına geçmesinin ardından büyük bir kadro revizyonunun startı verilecek. UEFA ile yaptığı anlaşma gereği transfer bütçesi oluşturmak için futbolcu satmak zorunda olan Fenerbahçe'de gözler Simon Kjaer ve Josef de Souza'ya çevrilmiş durumda. Yönetim, hem Kjaer hem Souza'nın başarılı performansına rağmen Avrupa'dan ciddi talipleri olan iki yıldızdan yüksek bir gelir elde etme hedefinde.

Fenerbahçede Kocaman operasyon

FERNANDAO VE NEUSTADTER DE TEHLİKEDE!
Aynı şekilde Uzak Doğu pazarının uzun süredir takip ettiği Robin van Persie ile de yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu üç ismin dışında Van der Wiel, Emmanuel Emenike ve Miroslav Stoch da yolcular arasında... Aykut Kocaman'ın kararına göre Fernandao, Fabiano, Aaatif ve Roman Neustadter'le de yollar ayrılabilir. Fenerbahçe yönetimi yıllık ücretleri yüksek olan bu isimleri göndererek maaş bütçesinde de önemli bir boşluk yaratmış olacak.

KREDİSİ TAMAMEN TÜKENDİ
Bu sezonki performansı nedeniyle taraftar desteğini de tamamen kaybeden Robin van Persie'nin sezon bitiminde gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. (Takvim)

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle