Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Fenerbahçe'de gündem Tuncay

  Hürriyet Haber
  10.11.2009 - 12:49 | Son Güncelleme: 10.11.2009 - 14:47

  İngiltere Premier Lig’de Hull City ile yapılan maçta 81. dakikada oyuna girdikten sonra 88. dakikada dışarı alınan Stoke City’deki temsilcimiz Tuncay Şanlı, teknik direktörünün bu kararına saygı duyduğunu söyledi.

  Milli futbolcumuz, “Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Maç sırasında tabii ki bazı şeyler yaşanabiliyor. Halı saha maçında bile insanlar birbirlerine tepki gösterebiliyor. Ancak, İngiltere’de mutluyum ve futbol yaşamıma burada devam edeceğim. Dönmeyi düşünmüyorum. En kısa zamanda hocamla görüşüp, olayı çözüme kavuşturacağız. Teknik direktörümüzün düşüncesine saygı duymak gerekir” dedi.

  İNGİLİZ BASINI OLAYI SUÇ OLARAK GÖRDÜ

  İngiliz basını da olaya yer vermeyi ihmal etmedi. The Guardian gazetesinin yazarlarından Louise Taylor, “Stoke City taraftarı takımlarında yaratıcılığın eksik olduğunu, bunun da Tuncay Şanlı tarafından sağlanabileceğini düşünüyor. Tony Pulis’in takımı Tuncay’a kadroda yer açsa, çok daha iyi olacaktır. Onun olmayışı futbola karşı işlenmiş bir suç gibi” dedi.

  Stoke City taraftarları internetteki forumlarında “Tuncay’ın oyundan alınması akıl almaz bir karardı, TV kameraları önünde bir küçük düşürmeydi” sözleriyle, milli futbolcumuza destek verdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı