« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'de gece kulübü ve sağ bilek kabusu

Trafik kazası geçiren ve sağ bileği kırılan Kazım’dan sonra sehpaya yumruk atan Önder Turacı’nın da sağ bilek atar damarı kesildi. Fenerbahçe Kulübü konu ile ilgili olarak gece kulübünden dönen Turacı, sinirlenince sehpaya yumruk atmış ve kırılan cam oyuncunun bileğini kesmiştir açıklaması yaptı. Buna karşın milli oyuncunun menajeri Turacı’nın duştan çıktıktan sonra kayarak düştüğünü ve kırılan duşakabinin oyuncunun bileğini kesitiğini söyledi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEMEGeçtiğimiz hafta Colin Kazım, Dos Santos ile sarı-lacivertli takımın Kasımpaşa’ya 3-1 yenildiği gün, gece kulübünde geç saatlere kadar eğlenmiş sonrasında da sabah antrenmanına giderken arabası ile takla atmıştı. Hurdaya dönen arabadan sağ bileği kırılmış olarak çıkarılan Kazım, acil olarak Acıbadem hastanesi’nde kaldırılarak ameliyata alındı. 1 günlük tedavi sonrasında taburcu olmuştu.

 

YİNE GECE KULÜBÜ YİNE SAĞ EL

 

Fenerbahçe’nin bugün oynanacak olan Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmayan Önder Turacı,kız arkadaşı ile birlikte gece kulübünde geç saatlere kadar eğlendi.

 

Sabaha karşı eve gelen Önder Turacı ve kız arkadaşı sebebi bilinmeyen bir olay sonrasında tartışmaya başladı. Yaşanan gerginliği artması sonucunda Turacı sinirlenerek ortadaki sehpaya yumruk attı. Yumruk sonrasında kanlar içinde yerde kalan milli oyuncu, acil olarak Kadıköy Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyata alınan oyuncunun sağ bilek atar damarının kesildiği öğrenildi.

 

MENAJERİ DÜŞTÜ DEDİ

 
Oyuncunun menajeri Doğan Ercan, Önder'in sabah  evinde duş alırken ayağının kaydığını ve tutunmak isterken düştüğünü söyledi.  Ercan, “Önder sabah duş alırken ayağı kayınca  duşakabine tutunmak isterken düşmüş. Bu sırada duşakabinin camı kırılınca elinde  kesik meydana gelmiş. Kendisi fazla kan kaybetmiş. Şu anda ameliyattan yeni çıktı  ve genel durumu iyi. Henüz kendine gelemedi” dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler