« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe yöneticisinden Galatasaray'a: Böyle komik transfer görmedim!

Galatasaray'ın, Kevin Grosskreutz transferinin 'evraklardaki eksiklik nedeniyle' gerçekleştirememesi sosyal medyada günün konusu oldu. Gazetelerin spor müdürleri dahil çok sayıda kişi sarı kırmızılı yönetimi topa tutarken, Fenerbahçe yöneticisi Selim Kosif de çok tartışılacak tweet'ler attı. Sarı kırmızılı taraftarlar da sosyal medyada yönetime ve başkan Dursun Özbek'e ağır eleştiriler yöneltti.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın, transferin son günü İstanbul'a getirip sağlık kontrolünden geçirdiği Alman futbolcu Kevin Groskreutz'un transferini 'geç kaldığı için' gerçekleştirememesi, futbol gündemine bomba gibi düştü.

Fenerbahçe yöneticisinden Galatasaraya: Böyle komik transfer görmedim GALATASARAY'DA YÜZYILIN SKANDALI!

Sosyal medyada bu olaya ilişkin yüzlerce yorum yapıldı. Gazetelerin spor müdürlerinden taraftar gruplarına dek çok sayıda kişi Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesi nedeniyle Galatasaray yönetimini eleşiri yağmuruna tuttu.

Fenerbahçe yöneticisinden Galatasaraya: Böyle komik transfer görmedim
En çarpıcı yorumlar ise Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif'ten (üstte) geldi. Kosif, Twitter hesabından yazdığı mesajlarda, şu ifadeleri kullandı:

Ben boyle komik bir transfer gormedim ????????bakalim daha neler gorucez .

TARAFTAR TWITTER'DA İSTİFAYA DAVET ETTİ
Kevin Grosskreutz transferinde yaşanan gelişmelerden sonra Twitter'da sarı kırmızı deprem yaşanırken taraftarlar 'Dursun Özbek istifa et' başlığını TT listesine taşıdılar. Taraftarlar başta Başkan Dursun Özbek ve yönetim kuruluna ağır eleştiriler yönelttiler.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler