Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu'ndan Galatasaray için şok tweet

Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu, "Finansal Fair Play için oyuncularımızdan imza aldık" diyen Abdurrahim Albayrak için polemik yaratacak bir tweet attı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu hiç şüphe şok ki Fenerbahçeliler'i de çok sevindirdi. Ezeli rakipleri Galatasaray'ın Olimpiyat Stadı'ndaki zaferi sonrası ligin ilk yarısını lider kapatmayı garantileyen Sarı-Lacivertli ekipte, yönetici İlhan Ekşioğlu attığı tweetle dikkat çekti.

Daha önce twitter'daki mesajlarıyla birçok kez gündeme gelen Ekşioğlu, bu kez isim vermeden Galatasaray ve Abdurrahim Albayrak'ı hedef aldı.

Albayrak'ın, "Finansal Fair Play için oyuncularımızdan imza aldık" açıklamasını yapmasından kısa bir süre sonra tweet atan Ekşioğlu, "Biraz önce rakip yöneticinin konuşmasını dinledim, söyleyecek çok şey var ama ... Kulübümle gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Albayrak ne demişti?

Albayrak maçtan sonra sıcağı sıcağına yaptığı açıklamada, "Buradan açıklıyorum, başta Selçuk kaptan olmak üzere tüm oyuncuların kulüp için yaptığı kolaylığı herkes bilmeli. 2014 sonu itibariyle Finansal Fair Play için tüm oyuncular imza attı. Alacak-verecek sorunu ortadan kalktı" demişti. (Fanatik)


Bunları da Beğenebilirsiniz