Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe’yi kim istemez!

Geçen sezon formasını giydiği Antalyaspor’da 16 gol atan Necati Ateş, sarı lacivertli takımdan teklif gelmesi durumunda memnuniyetle kabul edeceğini söyledi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME
ANTALYASPOR formasıyla geçen sezon ligde 12, kupada 4 gol atan Necati Ateş’in gönlü Fenerbahçe’de... Yakın çevresine transferi ile ilgili bilgi veren golcü futbolcu, sarı lacivertli takıma transfer olmayı çok istediğini ifade etti.

Fenerbahçe camiasına yakın biri olduğunu ifade eden Necati’nin, “Çevremdeki on arkadaşımın dokuzu Fenerbahçeli ve hepsi oraya gitmemi istiyor. Fenerbahçe şu an büyük bir travma atlattığı için bu süreçte transfer görüşmesi yapmamaları doğal. Öncelikleri tabii ki teknik direktör transferi. Kim Fenerbahçe’de oynamak istemez ki. Çok büyük bir camia. Ben de Fenerbahçe’de oynamak isterim. Geçtiğimiz sezon ligde çok başarılı oldum. Allah beni mahcup etmedi. Bugüne dek formasını giydiğim her takımda başarılı oldum. Fenerbahçe’ye transfer olursam eğer, orada da mahcup olmayacağıma inanıyorum” dediği öğrenildi.

Diğer taraftan Fenerbahçe yönetimi de Necati’nin transferine sıcak bakıyor. Sarı lacivertlilerin bonservisi elinde olan tecrübeli futbolcuyla büyük olasılıkla yarın bir görüşme yapacağı belirtildi. Telefonla ulaştığımız Necati ise kendisine henüz bir öneri gelmediğini belirtip, “Eğer bir teklif gelirse Fenerbahçe ile anlaşırız. Para konusu sorun olmaz” açıklamasını yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz