Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe yenilgisiz lider

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde 10. hafta maçları tamamlanırken, Fenerbahçe Acıbadem yenilgisiz liderliğini sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Acıbadem, ligde ilk devrenin bitimine 1 hafta kala konuk olduğu Beşiktaş'ı 3-0 yenerek zirvedeki yerini iyice sağlama aldı.

Sarı-lacivertli ekibin ardından 2. sırada yer alan Eczacıbaşı Zentiva ve 3. sıradaki Vakıfbank Güneş Sigorta da haftayı 3-0'lık galibiyetlerle kapatarak yerlerini korudular.

Öte yandan Konya Ereğli Belediyesi, sahasında Karşıyaka DYO'yu 3-1 yenerek 11. sıradan 8'inciliğe yükseldi.

Antrenör Barbaros Çelenk'in istifası sonrasında Ali Oktay'ın ellerine teslim edilen Ankaragücü ise bu hafta İller Bankası'na 3-2 yenilmesine rağmen 1 basamak yükselerek 9. sıraya yerleşti.

Ligde 10. hafta maçlarında alınan sonuçlar, son puan durumu ile 11. ve ilk devrenin son hafta maç programı şöyle:

10. HAFTA SONUÇLARI

İller Bankası-Ankaragücü.....................................(3 - 2)
Eczacıbaşı Zentiva-Nilüfer Belediye..........................(3 - 0)
Beşiktaş-Fenerbahçe Acıbadem.................................(0 - 3)
Beylikdüzü-Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom..............(0 - 3)
Galatasaray-Yeşilyurt........................................(3 - 0)
Ereğli Belediyesi-Karşıyaka DYO..............................(3 - 1)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G M AS VS PUAN
-------------------------------------------------------------
1.Fenerbahçe Acıbadem 10 10 - 30 1 30
2.Eczacıbaşı Zentiva 10 9 1 27 6 26
3.Vakıfbank Güneş Sigorta T.T. 10 7 3 25 10 22
4.Galatasaray 10 7 3 23 13 20
5.İller Bankası 10 7 3 21 17 19
6.Beşiktaş 10 5 5 16 18 15
7.Nilüfer Belediye 10 4 6 14 21 11
8.Ereğli Belediye 10 4 6 14 22 11
9.Ankaragücü 10 2 8 16 26 9
10.Karşıyaka DYO 10 2 8 13 26 9
11.Yeşilyurt 10 3 7 13 23 8
12.Beylikdüzü 10 - 10 1 30 -

11. HAFTA PROGRAMI

25 Aralık Cuma:
17:30 Fenerbahçe Acıbadem-İller Bankası (TVF 50. Yıl)
26 Aralık Cumartesi:
17:30 Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom-Beşiktaş (TVF 50. Yıl)
27 Aralık Pazar:
13:00 Ankaragücü-Galatasaray (Selim Sırrı Tarcan)
17:30 Yeşilyurt-Eczacıbaşı Zentiva (Yeşilyurt)
16:00 Karşıyaka DYO-Nilüfer Belediye (İzmir Mavişehir)
13:30 Ereğli Belediye-Beylikdüzü (Konya Ereğli)

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler