« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe ve Galatasaray Uğur Demirok için yine karşı karşıya

Galatasaray'ın resmi teklif yaptığı milli futbolcu için Fenerbahçe de devreye girdi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın altyapısında yetişen ve 2006 profesyonelliğe geçen genç oyuncu ilk olarak Gaziantepspor'a kiralanmıştı. Daha sonra sırayla İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Beylerbeyi ve Kartalspor'da da oynayan genç stoper, 2011 yılında Akhisar Belediyespor'a transfer oldu. Sarı kırmızılıların yeniden renklerine bağlamaya çalıştıkları genç oyuncu için bu kez ezeli rakibi Fenerbahçe devreye girdi. Sarı lacivertliler ameliyat olan ve uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Egemen Korkmaz'ın boşluğunu Uğur Demirok ile doldurmak istiyor

Transferde sık sık karşı karşıya gelen Galatasaray ve Fenerbahçe yeni bir savaşın eşiğinde. Galatasaray yönetimi uzun süredir gündeminde yer alan Uğur Demirok için Akhisar'a resmi teklif yapmıştı.

Fenerbahçe ve Galatasaray Uğur Demirok için yine karşı karşıya

ŞOK ÜSTÜNE ŞOK
Ege kulübünün 3 milyon Euro ve Umut Bulut'u istemesi nedeniyle geri adım atmak zorunda kalan Sarı-Kırmızılılar dün şok bir haber aldı. Galatasaray'ın ezeli rakibi Fenerbahçe de milli futbolcunun transferi için resmen devreye girdi. Egemen'in sakatlığı ile sarsılan Sarı-Lacivertliler, Akhisar'a teklifini sundu. Galatasaray altyapısından yetişen Uğur'un, "Bonservisimi kim alırsa ona giderim" dediği öğrenildi.

Fenerbahçe ve Galatasaray Uğur Demirok için yine karşı karşıya TRABZONSPOR'DAN FENERBAHÇE'YE DEV ÇALIM


Bunları da Beğenebilirsiniz