« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe TFF ve MHK'yi tebrik etti

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, hakem hataları ile ilgili olarak önceki gün düzenlediği basın toplantısının yankıları sürerken, sarı lacivertli kulüpten ilginç bir hamle geldi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinden bir bildiri yayınlanarak bu haftaki hakem atamaları nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) ve Merkez Hakem Kurulu'na (MHK) teşekkür edildi. Sarı lacivertlilerin bildirisi şöyle:

Fenerbahçe TFF ve MHKyi tebrik etti İŞTE FENERBAHÇE'NİN BEĞENDİĞİ HAKEM ATAMALARI

"30 Eylül 2015 tarihinde Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın katılımı ile yapılan basın toplantısında Türk hakem camiasına ilişkin tespit ve değerlendirmelerde bulunulmuştur. Bu tespit ve değerlendirmeler arasında bizce en önemli olanı genç hakemlere Süper Lig maçlarında görev verilmesi ve bu şekilde tecrübelenecek genç hakemler ile üst klasman hakem kadrosunun yenilenmesi idi.

Fenerbahçe TFF ve MHKyi tebrik etti AZİZ YILDIRIM: KAŞARLANMIŞ HAKEMLERLE BU İŞ OLMAZ


"CESUR KARAR İÇİN TEBRİK EDİYORUZ"
1 Ekim 2015 tarihinde TFF, MHK tarafından Süper Lig’in 7.hafta maçları için görevlendirilen hakemlerin büyük çoğunluğunun yeni ve genç hakemler arasından seçilmiş olduğunu görmek bizleri fazlası ile mutlu etmiştir. TFF ve MHK’yı bu cesur kararlarından ötürü tebrik ediyor ve hakem kadrosunun yenilenmesi ve gençleştirilmesi yönünde atılan tüm adımları sonuna kadar destekliyoruz

Fenerbahçe TFF ve MHKyi tebrik etti FERNANDAO 'HIZIR' GİBİ YETİŞTİ


"GENÇ HAKEMLER BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRMELİ"
Süper Lig’in 7.haftasında kendilerine görev verilen genç ve yeni hakemlerimizden; elde ettikleri bu fırsatın değerini bilerek, azami dikkat ve özenle öncelikle de maça çıkarken kafalarında her hangi bir ön yargı olmadan, yüksek konsantrasyonla maçlarını yönetmelerini bekliyoruz. Hakemlerimizin, yönettikleri müsabakalarda cesur ve objektif bir şekilde, takımdan takıma, futbolcudan futbolcuya değişmeyen istikrarlı kararlar verdiğini görmek istiyoruz. Bu şekilde istikrarlı kararlar alabilen hakemlerimizi hakemlik hayatları boyunca sonuna kadar destekleyeceğimize de söz veriyoruz.

Futbol ailesinin tüm paydaşlarını günlük planlar ile bugünü yaşamaktan vazgeçmeye uzun vadeli planlar ile geleceği birlikte inşaa etmeye davet ediyoruz.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz