« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe tertemizdir

Şike davası ile ilgili kumpas operasyonu nedeniyle Çağlayan Adliyesi önünde basın açıklaması yapan Fenerbahçe Başkanı, “Bu ülke için hepimiz daha sağlıklı çalışacağız. Atatürk ilkelerinin devamı için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yeniden yargılamada beraat kararları verilen şike davasındaki hukuksuzluklar nedeniyle başlatılan kumpas operasyonu sonrası Fenerbahçeliler dün Çağlayan Adliyesi’nin önündeydi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yüzlerce Fenerbahçe taraftarıyla birlikte ‘3 Temmuz kumpas operasyonu’ ile ilgili basın açıklaması yaptı.Kulübün kuruluş tarihine atfen saat 19.07’de başlayan basın açıklamasında önce yönetici Şekip Mosturoğlu konuştu.

DAR AĞACINDA OLSAK BİLE 

◊ MOSTUROĞLU, şöyle dedi:“Bu bir basın toplantısı veya miting değil, bir basın açıklaması. Buna rağmen buraya gelen insanlara teşekkür ediyorum. Bu sadece Fenerbahçe ile ilgili bir dava değildir. Bu Türkiye’nin davasıdır!  Aslında sadece Fenerbahçe’yi değil, tüm Türkiye’yi ele geçirmek için hareket ettiklerini artık daha net biliyoruz. Tüm dünya iyi bilmelidir ki Fenerbahçe şike yapmamıştır. Futbol takımımız hem maddi hem manevi zarara uğratılmıştır. Buna sebep olanlar hesabını verecektir. Başkanımızın da dediği gibi, “Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe.”

ÖLEN İNSANLAR BİLE OLDU

Daha sonra taraftarlara hitap eden başkan Aziz Yıldırım da şu ifadeleri kullandı:

“2011’de de aynı yoldaydık, bugün de aynı yerde, aynı yoldayız. Ülkemiz için hepimiz daha sağlıklı çalışacağız. Hepimiz şükretmeliyiz ki bizler yaşıyoruz, ölen insanlar var. Devletin alacağı her türlü kararda aynı yolda yürüyeceğimizi buradan herkese beyan ediyorum. Bu ülke için hepimiz daha sağlıklı çalışacağız. Atatürk ilkelerinin devamı için hep birlikte çalışacağız.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler