« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe taraftar dernekleri biraraya geldi

Fenerbahçe taraftar derneklerinin başkanları, İstanbul'da kulüp yöneticileriyle biraraya geldi.

AA
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki toplantıya, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri Nihat Özdemir, Mithat Yenigün, Vedat Olcay, Murat Özaydınlı ve Ercan Karasu, Fenerbahçe Dernekleri Çalışma Grubu Üyeleri Yaşar Nadir Atilla ve Murat Boyraz'ın yanı sıra 85'i yurtiçi, 11'i yurtdışından olmak üzere toplam 96 taraftar derneğinin başkanı katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 100. yıl etkinliklerine şimdiden başladıklarını, konuyla ilgili önümüzdeki ay kamuoyuna açıklamada bulunacaklarını söyledi.

Yıldırım, “Biz, 19 Temmuz'da yapılacak organizasyona tüm derneklerimizin katılmasını ve koordineli bir şekilde, belirlenen saatte tüm Türkiye'de ve yurtdışında aynı anda etkinlikler yapılmasını istiyoruz. Bu kutlamalarla ilgili, derneklerimize çok büyük işler düşüyor. Kutlamaların Fenerbahçe'ye yaraşır şekilde ve büyük
organizasyonlar ile yapılması gerekir. Bunun için önemli bir çalışma
başlattık” dedi.

Dernek başkanlarının de çeşitli konularda görüşlerini belirttikleri toplantının ardından, katılımcılar tesislerde iftar yemeği yiyecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz