« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe seferberliği

Yeşil kırmızılı ekipte Fenerbahçe maçı öncesi seferberlik ilan edilirken, futbolculara geçen hafta kazanılan Trabzon maçının galibiyet primi olarak 10’ar bin TL dağıtıldı.

Muharrem KONTAZ-Bayram BULUT
SON GÜNCELLEME

DİYARBAKIRSPOR’da Fenerbahçe hazırlıkları moralli bir şekilde devam ediyor. Yeşil kırmızılı oyunculara geçen hafta deplasmanda alınan Trabzon galibiyeti nedeniyle 10’ar bin TL primleri dağıtıldı. Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Çetin Sümer, Fenerbahçe’nin ligin en güçlü ekiplerinden biri olduğunu belirterek, “Ancak biz de ilk 2 haftada gücümüzü gösterdik. Fenerbahçe maçından iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyoruz. Tribün liderleriyle bir toplantı düzenledik. Taraftarımızdan Diyarbakır’a yakışır bir şekilde takımlarını desteklemelerini istiyoruz” diye konuştu.
İftar vereceğiz
Başkan Sümer, Fenerbahçe’yi en şekilde karşılamak için 3 yöneticinin görevlendirildiğini belirterek, “Aziz Yıldırım bizim hemşerimizdir. Kendilerine iftar yemeği vermeyi düşünüyoruz. Geçmişte yapılan o çirkin tezahüratları unutturmak istiyoruz. Fair Play’e aday olan bir kulüp olarak sporun barış ve kardeşlik konusundaki tüm gereklerini yerine getireceğiz” dedi. Diyarbakırspor’un başarılı oyuncusu Erdal Güneş de, kendilerine güvendiklerini söyleyerek, “Ligin en iyi takımlarından biriyle oynayacağız. Geçen hafta aldığımız galibiyetin neticesinde bu haftaki çalışmalarımız moral içerisinde geçiyor. Amacımız pazartesi günü Fenerbahçe’yi burdan puansız göndermektir” dedi. Bu arada Diyarbakırspor, Sivasspor’un forvet oyuncusu İbrahim Ülüm ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Geçtiğimiz sezon Vanspor’da forma giyen İbrahim Ülüm’le beraber takımdaki futbolcu sayısı 25’e yükseldi.


Bunları da Beğenebilirsiniz