Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe ölü değil yaşayan bir takım

Daum, futbolcularının maçlarda birbirleriyle tartışmalarının normal olduğunu belirterek, “Birbirleriyle konuşmayan takım ölü demektir” dedi.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, futbolcularının zaman zaman maçlarda tartışmalarının normal  olduğunu belirtip, ‘’Her konuşan, tartışan takım, hayatta olan bir takımdır. Birbiriyle konuşmayan takım ölü demektir. Her zaman futbolcularımdan bunu bekliyorum. Konuşsunlar, birbirlerine yardımcı olsunlar. Bu her zaman tartışma değildir. Bunu bir sorun olarak görmüyorum’’ dedi.
Dün Şükrü Saracoğlu Stadı’nda basın toplantısı düzenleyen Daum, Steaua Bükreş maçının zor geçeceğini savunarak, “Her futbolcuları bize sorun yaratabilir. Bunu ilk maçta gördük. Mükemmel kurtarışlar yapan bir kalecileri var. Çok pozisyona giren bir takım gördük. Nicolita her zaman konuşulan bir isim” diye konuştu. Sakatlığı süren Alex’in oynayıp oynamayacağının maç saatinde belli olacağını söyleyen Daum, çok eleştirilen Güiza konusunda da, “O bizim için değerli bir futbolcu. Şüphemiz yok. Değerini Galatasaray maçında yedek kulübesinden maça girerek gösterdi. Bükreş maçında da umarım aynı şekilde ne kadar değerli ve önemli olduğunu herkese gösterir” değerlendirmesini yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz