Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe, Nobre'yi eleştiren hakeme meydan okudu

Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, Samsunspor maçındaki penaltı pozisyonunda Nobre'yi savundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, Samsunspor maçındaki penaltı pozisyonu nedeniyle yoğun biçimde eleştirilen futbolcuları Marcio Nobre'nin, kendilerine bu pozisyonda art niyeti olmadığını açıkladığını belirterek, “Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez'in bir hukuksal arayışı varsa buyursun arasın” dedi.

Nihat Özdemir, AA muhabirinin, Adnan Ölmez'in Nobre için suç duyurusunda bulunacaklarına ilişkin medyada yer alan haberlerle ilgili sorusuna verdiği yanıtta, “Nobre açıklamasını yaptı. Biz onun açıklamalarına inanıyoruz. Dengesini kaybederek düştüğünü ve art niyeti olmadığını belirtti. Türkiye bir hukuk ülkesidir. Adnan Ölmez'in hukuksal bir arayışı varsa buyursun arasın” diye konuştu.

Dün yaptığı açıklamada, futbolcularına karşı yükümlülüklerini yerine getiremediğini belirttiği Galatasaray Kulübü'nün, spor kamuoyu tarafından motive edildiğini ifade eden Özdemir, Türkiye'de çok sayıda maddi sıkıntı çeken kulüp bulunduğu halde sadece sarı-kırmızılılara önem verilerek haksızlık yapıldığını savundu.

Özdemir, şöyle konuştu: “Bugün Türkiye'de profesyonel liglerde mücadele eden birçok kulüp maddi sıkıntı içinde ve oyuncularıyla teknik direktörlerine karşı gerekli sorumluluklarını yerine getiremezken, sadece bir kulübü öne çıkarmak haksızlıktır. Sadece neden Galatasaray'a önem veriliyor?”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler