Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe maçına yetişmesi imkansız

Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Şerafettin Yıldırım, Atatürk Stadyumu'ndaki çalışmaların devam ettiğini belirterek, “En iyi şartlarda Fenerbahçe maçının stadımızda oynanması imkansız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Şerafettin Yıldırım, Atatürk Stadyumu'ndaki yenileme çalışmaları nedeniyle ilk maçlarını kentte oynamamak gibi bir taleplerinin olmadığını söyledi.

Stadın ilk hafta Fenerbahçe maçına yetişememe ihtimalinin olduğunu, yetkililerden de kendilerine bu yönde bilgi ulaştırıldığını ifade eden Yıldırım, "Nitekim birkaç kez ben de stada uğradığımda gördüğüm, hazırlıkların çok ciddi anlamda devam etmesine, müteahhit firmanın gece gündüz çalışmış olmasına rağmen daha önümüzdeki hafta ancak çim serilecek. En iyi şartlarda Fenerbahçe maçının stadımızda oynanması imkansız. Kasımpaşa maçının oynanıp oynanmayacağını da zaman gösterecek" diye konuştu.

Bu nedenle yapacakları tek şeyin kendilerine uygun bir stat seçmek olduğunun altını çizen Yıldırım, bunun için de Fenerbahçe maçını İzmir'de oynamak için müracaatta bulunduklarını kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler