GeriFutbol Fenerbahçe krizlerle ilerliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerbahçe krizlerle ilerliyor

Fenerbahçe krizlerle ilerliyor
refid:13615355 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe’nin eski yönetim kurulu üyesi Selim Soydan, sarı lacivertle takımın kesin olarak bir yabancı transferi yapması gerektiğini söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklama yapan Soydan “Aykut Kocama’la Daum ya da başkan Aziz Yıldırım arasında kriz yaşanmaması mümkün değil. Kocaman, bir kriz daha yaşanırsa istifa edebilir. Umarım bu olasılık gerçeğe dönüşmez” dedi.

KESİN OLARAK BİR TRANSFER YAPILMALI

Fenerbahçe’nin bir transfere ihtiyacı var. Ara transferde yapılan transfer sağlıklı olmaz düşüncesi yanlış. Fenerbahçe geçtiğimiz sezonlarda devre arasında Nobre’yi aldı.  Şampiyon oldu. Anelka’yı aldı şampiyon oldu. Yönetimin rahatlıkla oynayabilecek, oynadığı zaman katkı sağlayabilecek bir oyuncu bulması gerekiyor.

TRANSFER OLMAZSA VE ŞAMPİYONLUK KAÇIRILIRSA SORUN BÜYÜK OLUR

Galatasaray’ın yapmış olduğu bu transferlerden sonra, yönetimin daha iyi bir transfer yapmasını herkes bekliyor.

Transfer yapmaz ve şampiyonluğu kaybedersen itibar kaybı olur.  Ama transfer yapmadığın halde şampiyon olursan kimse bir şey söylemez.

KAZIM’I DAHA İYİSİNİ BULABİLMELERİ DURUMUNDA GÖNDERMELERİ GEREKİRDİ

Bir tek Gökhan Ünal’ın transferi yeterli değil. Gökhan, umarım başarılı olur. Önder’in affedilmesi iyi oldu. Kazım’ın yollanması aceleci bir karar. Kazım, faydalı bir oyuncuydu. Kazım’dan daha iyisini bulabilseydiniz gönderme kararı doğru olabilirdi. Ondan daha iyisini bulamadığın zaman insanlar sormaya başlar. Neden transfer yok diye…

MANCINI EN İYİ ALTERNATİF

Gündemdeki isimlerin en iyisi Mancini; çünkü bugüne kadar oynadığı futbol ve takımlar ortada. Mancini gerçekleşirse çok iyi bir transfer olur.

FENERBAHÇE’DEKİ YAPI KRİZLERLE YÜRÜR

Aykut Kocaman ile teknik direktör ya da Aziz Yıldırım arasında bir kriz yaşanmıştır.  Düzeltilmiş, bir daha çıkmıştır. Ancak krizlerle yürür orası. Uzaktan gördüğüm kadarıyla bu sorunların çıkması çok normaldir.  Yapılacak transferde anlaşamamış olabilirler. Teknik direktör ben istemedim neden aldınız diyebilir. Bu durumu yadırgamamak gerek.

TEKNİK DİREKTÖR HER TRANSFERE KARŞI ÇIKABİLİR

Senin teknik direktörün getirdiğin her futbolcuya karşı çıkabilir.

Bir üçüncü krizde Aykut Kocaman istifa edebilir. Her şey olabilir. Umarım bu olasılıkların hiçbiri gerçeğe dönüşmez.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle