« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe ile süper final keyifli olur

Yeniden gündeme gelen final için yargı kararının kesinleşmesini bekleyeceklerini belirten Başkan Fikret Orman, “Yargı kararını bekleyip ona göre hareket edeceğiz. Tabii ki oynamak isteriz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, geçen hafta tüm sanıkların beraat kararı ile sonuçlanan ve kamuoyunda ‘şike davası’ olarak bilinen dava ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.
Şike davasının kendi üstlerinde kalan bir şey olduğunu ve kenar süsü olarak olaya dahil edildiklerini yineleyen Orman, “Zaten mahkeme Beşiktaş’ın suçsuz olduğuna ve kararın hukuksuz olduğuna hükmetti’’ dedi.

‘MOSKOVA’DA KAZANMAK İSTİYORUZ’

2011’de oynanmayan ve yeniden gündeme gelen Süper Kupa Finali için yargı kararının kesinleşmesini bekleyeceklerini belirten Başkan Orman, ‘’Yargı kararını bekleyip ona göre hareket edeceğiz. Tabii ki oynamak isteriz. Hele Fenerbahçe ile oynamak bize zevk verir’’ diye konuştu.
Orman, Rize galibiyeti için, “Takım iyi olunca zor maçlar da kolaylaşıyor. Takım kötü olunca kolay maçlar zora girer. Takım olarak iyi yoldayız. Yolumuza devam ediyoruz. Moskova’da da kazanmak istiyoruz” diye konuştu.

‘DENİZ TARAFI DENİZBANK OLDU!’

SON olarak Vodafone Arena’nın çatısıyla ilgili çok fazla konuşmak istemediğini belirten Fİkret Orman, “Konuşunca başka yerlere çekiyorlar. O yüzden bitsin görelim. Ona göre yorum yapalım. Çatı montajı çok zor bir süreç. Ancak sona gelinmek üzere. Yavaş yavaş yükseliyor. Bittiğinde hep beraber göreceğiz. Diğer statlardaki gibi tribünlere isim sponsorluklarına başladık. Deniz tarafındaki tribünün sponsoru Denizbank oldu. Bunun da lansmanının yakında yapacağız’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz